Relax

06.10.2012 14:05

.. naše nabídka nejen pro klientelu penzionu !

Rodinný penzion ,,První Nelyžujem,, je v blízkosti Lyžařských areálů Bedřichov a Severák.

Oba tyto areály mají několik sjezdovek,lyžařské školky,školy či půjčovny vybavení a lyží.Pro nástup na Severák využíváme sjezdovku Loučky.. cca 300 m od našeho penzionu.   

Pro dopravu na Bedřichov lze využít Ski Busy..

Oba lyžařské areály,Severák i Bedřichov jsou přímo ideálním místem pro nenáročné lyžaře a rodiny s dětmi.. Navíc Bedřichov je tím nejlepším pro běžkaře viz. Jizerská 50.                                        Sjezdovky na Ještědu a na Tanvaldským Špičáku využívají náročnější lyžaři.

Pro Vaše děti přímo u penzionu každý rok stavíme naší bobovou dráhu a pořádáme sáňkařské závody...

Na penzionu " První Nelyžujem" je celoročně možné si zahrát stolní tenis,elektronické šipky / děti pak magnetické šipky../,půjčit si společenské hry,zajít si do naší privátní sauny či sledovat přírodopisné,naučné filmy na velkoplošné projekci..

Seznam dalších našich filmů pro dospělé i děti je nekonečný..

Pořádáme dětské diskotéky se soutěžemi o ceny.. večerní diskotéky s megahity 80.let a karaoke pro dospělé..

V letní sezóně je penzion využíván k mnoha aktivitám..

Jsme oblíbeným místem zastávek pěšími turisty,kolaři či motorkářy.Nabízíme soukromé multifunkční hřiště pro nohejbal,volejbal,fotbálek..Máte ale i možnost si u nás zahrát petangue,líný tenis nebo badminton..

Zprostředkujeme Vám půjčení kol pro jednotlivce či celé rodiny za velmi příznivé ceny.. horské kolo již od 170 Kč na den..

V zahradním altánu s velkým grilem si můžeme posedět s přáteli či Vašemi dětmi u kytary s pořádným grilovaným steakem či domácí klobáskou...

Penzion"První Nelyžujem" je pravidelným pořadatelem venkovních tanečních večírků mj.s mimořádnými hosty viz. Kalendář akcí.Na našem hřišti se již odehrál nejeden turnaj v nohejbale či fotbálku..

Dokážeme zprostředkovat projíždky na koních,sjezdy na bobové dráze v Janově nad Nisou za zvýhodněnou cenu.. Pro náročné jsou připraveny vyhlídkové lety nad Jizerskými horami v balónu či v soukromém vrtulníku..

Pro sportovní soustředění zajištujeme fotbalové hřiště a tělocvičnu Viktorie Janov nad Nisou...

Celoročně lze i využít nabídky relaxačních masáží od profesionálů přímo na Vašem pokoji..

Pro školy a školky v přírodě pořádáme v turnusu tzv.Den plný her a jedno sportovní odpoledne,coby tzv.dětskou olympiádu..

Rodinný penzion"První Nelyžujem"nabízí po celý rok různorodé využití Vašeho volného času..

Přijeďte k nám v zimě na lyže..

                                                     ..přijeďte k nám v létě na kola..

Přijeďte k nám na týden,den nebo dva.. vždy zažijete pohodu a rodinnou atmosféru..

Váš rodinný penzion "První Nelyžujem"